platby
Kurzovné

Kurzovné je možné platit pololetně či celoročně vždy na začátku pololetí dle individuální dohody buď osobně manažerce Janě či převodem na účet.

Výše kurzovného závisí na věkové kategorii:

  pololetně ročně
Peewees 1.500 Kč 2.900 Kč
Junior 2.000 Kč 3.900 Kč
Senior 2.000 Kč 3.900 Kč
V kurzovném je zahrnutý trénink v naší tělocvičně v ZŠ Kozinova dvakrát týdně 90min (Peewees) resp. 120min (Junior a Senior). a registrace u České asociace cheerleaders , bez které není možné startovat na soutěžích.
Další výdaje

V průběhu sezóny se vyskytují některé další výdaje:

  • Startovné na soutěžích: V případě účasti na soutěži za sebe musí každý člen týmu uhradit soutěžní poplatky. Jejich výše se liší soutěž od soutěže, zpravidla se však pohybují kolem 400 Kč.
  • FNS: Páteční tréninky se platí vždy na místě. Částka za pronájem tělocvičny se rozpočítá dle počtu přítomných. Zpravidla nepřesáhne 120 Kč.
  • Uniforma: Na týmová soutěžní vystoupení je nezbytná uniforma. Cena ušití na míru se pohybuje kolem 2.000 Kč. Soutěžní uniforma vystačí na několik sezón.
  • Tréninková trika: Na tréninku dodržujeme týmový dresscode ve formě společných tréninkových triček, která necháváme potisknout vždy na začátku sezóny. Každý člen má na sezónu dvě trika. Jedno tréninkové triko zpravidla vychází na 150 Kč.
  • Týmové oblečení: Pro účely týmových akcí (např. soutěže, vystoupení atp.) si necháváme tisknout týmové oblečení (triko, mikina...). Cena je odvislá od typu oblečení s tím, že triko se pohybuje kolem 250 Kč a mikina 500 - 700 Kč.

Přihláška
  nabor@fighterscheer.cz
 Pro přihlášení do našeho klubu je možné využít online registraci zde:

Registrace

Manažerka, Head Coach
  Jana Slavíková
  728 237 371
  jana@fighterscheer.cz
Účet
číslo: 241331652 / 0300 (ČSOB)
Při platbě uveďte do zprávy pro příjemce jméno člena, za kterého je příspěvek placen.